Kamil Majchrzak z nowym trenerem

Kamil Majchrzak z nowym trenerem

Zimowa przerwa sprzyja roszadom w sztabach zawodników i budowaniu strategii treningowej na nowy sezon. Zmiana trenera w tym okresie to najlepszy moment w sezonie. Kamil Majchrzak właśnie przedstawił swojego nowego szkoleniowca, a jest nim uznany niegdyś zawodnik, Joakim Nyström.

Chciałbym się z Wami podzielić nieco lepszymi informacjami od poprzednich i zaprezentować mój sztab szkoleniowy na sezon 2021. Z przyjemnością przedstawiam Wam mojego głównego trenera Joakima Nyströma, któremu pomaga trener Gianluca Marchiori oraz trener od przygotowania fizycznego Tim Lindberg. Moją bazą treningową jest Good To Great Tennis Academy w Sztokholmie. Założycielami tej akademii są Magnus Norman, Mikael Tillström oraz Nicklas Kulti. Jak sami widzicie – jestem w dobrych rękach. Dziękuję wszystkim za wsparcie i mam nadzieję, że czujecie się dobrze! – tak Kamil Majchrzak napisał na swoim profilu Facebookowym.

Nowy trener Majchrzaka był jednym z czołowych tenisistów lat 80., w przeszłości prowadził Jürgena Melzera czy Jacka Socka, a także reprezentację Szwecji kobiet i mężczyzn.